K eshopu je potřeba mnoho věcí, aby opravdu dobře fungoval. Veronika mi velmi efektivně pomohla s designem a všemi úpravami, popisky zboží, SEO, a jednodušším kódováním. Velmi oceňuji milý přístup, rychlost komunikace, vlastní iniciativu, znalost věci a efektivnost. 

Bc. Irena Mužíková
www.hvezdalega.cz

S paní Kastnerovou se nám vždy spolupracovalo velmi dobře, ocenili jsme detailně odvedenou práci a dodržování termínů, stejně jako samostatný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost. 

Ing. Iveta Skopová 

SPECTRUM CZ s.r.o. 


– Rychlost a okamžitá pomoc.
– Vše dobře vysvětlí, ceny jsou srozumitelné, platím za čas, který opravdu stráví nad mým úkolem.
– Úprava textu, vzhledu, banneru i práce s cookies. 

Klára Kučerová

www.skolavycvikupsu.cz

Velmi rychlá a potřebná pomoc s e-shopem.
Určitě doporučuji a určitě se těším i na další spolupráci.

Radek Klabačka
www.malvinka.cz


Veronika nám zcela bez nároku na honorář pomáhá vylepšovat a spravovat charitativní e-shop útulku Voříškov.
I přesto, že je její práce dobrovolná vše řeší rychle a precizně. Snaží se vyjít vstříc a perfektně komunikuje.
Můžeme za Voříškov jedině doporučit.

Anežka Jedličková
Voříškov

Úplná spokojnosť. Za jeden deň vybavených viacero požiadaviek s ktorými som si nevedel poradiť. Super rýchla komunikácia, určite sa obrátim s ďalšími požiadavkami aj nabudúce 🙂

Martin Latka

www.cingitime.sk


Služby společnosti Pevepa.cz, konkrétně Veroniky Kastnerové, jsem začala využívat v prosinci loňského roku, tedy poměrně krátce, ale jsem s jejich technickou podporou webových stránek naši mateřské školy velmi spokojena.
Služba, kde mohu požádat o vše, co mě napadne a je mi ještě v ten samý den vyhověno, je něco, co si přeje každý, kdo využívá služeb externích společností. Veronika upravila na webových stránkách vše nefunkční, skvěle se v systému WordPress vyzná a já mám skvělý pocit, že se nemusím učit něco, co nechám ráda na profících a mohu se tak věnovat činnostem, kterým zase rozumím já. Společnost se zabývá podporou i v dalších oblastech a jsem si jistá, že naše spolupráce bude pokračovat a rozšíří se i do dalších oblastí. 

Andrea Vřešťálová

Mateřská škola FlowerGarten s.r.o.


Olga Marková
Olga Marková
2022-09-01
Velmi operativní komunikace, rychlé reakce, vstřícné jednání a dotažení práce do konce :).
Tereza Hrabě
Tereza Hrabě
2022-08-17
Úžasná a rychlá komunikace a hlavně individuální přístup k zadanemu tématu i s osobním názorem, což je pro zákazníka velmi nápomocné. Mohu jedině doporučit a vím, že tohle není určitě poslední spolupráce, využiji služeb ráda kdykoliv v budoucnosti.
Denisa Holeszova
Denisa Holeszova
2022-08-10
Rozhodně doporučuji. Skvěle investované peníze. Paní Veronika je mi k ruce ve dne v noci, vždy vše vyřeší k mé spokojenosti a její přístup je opravdu mily a profesionální.
Marek Příhoda
Marek Příhoda
2022-08-02
Výborná zkušenost. Super rychlé vyřízení. Doporučuji!
Markéta Krátká
Markéta Krátká
2022-07-28
Martina Liznová
Martina Liznová
2022-07-06
Paní Veroniku vřele doporučuji. Upravila mi web dle mých představ, skvělá komunikace a rychlost.
Andrea Richterová
Andrea Richterová
2022-06-11
+ rychlá a kvalitní práce + přátelský a ochotný přístup Jako začínající e-shop si moc vážíme všech rad a doporučení. Ještě jednou děkujeme, určitě se obrátíme i příště.
Jana Vítová
Jana Vítová
2022-05-16
Virtuální asistentu Verču jsem objevila ve skupině Holek z Marketingu. Komunikace byla bleskurychlá. Co je ovšem úplně nejlepší tak bleskurychlá a hlavně kvalitní byla i samotné práce. Veronika pro nás vytváří a spravuje stránky ve Wordpressu, a i když by se to mohlo zdát jednoduché tak nám trvalo najít někoho dobrého a spolehlivého opravdovou věčnost. Moc děkujeme a těší nás naše spolupráce.
Roman Šmíd
Roman Šmíd
2022-05-10
Moje zkušenost je jen pozitivní, rychlá reakce, vždy se na všem společně domluvíme. Ještě jednou děkuji za báječnou spolupráci Roman Šmíd - vedoucí prodeje Dobrá Energie s.r.o.
Marian Malenek
Marian Malenek
2022-05-10