Reference

Hana Ševčíková
Hana Ševčíková
2024-01-31
Využila jsem služby paní Veroniky pro úpravu e-shopu. E-shop kompletně projela, upravila, udělala něco navíc a i dala doporučení co ještě vylepšit. Veroniku velice ráda doporučím dál.
Lily Thompson
Lily Thompson
2024-01-26
Pomoci s e-shopem jsem od PEVEPA využila již po druhé a opět jsem byla naprosto spokojená. Děkuji a ostatním mohu jen doporučit!
Lukas Gust
Lukas Gust
2023-11-30
Skvělá spolupráce, nemám co vytknout. Velice mě potěšilo, že Paní Veronika prošla web kompletně od A až do Z a následně doporučila úpravy sama od sebe.
SIMODA
SIMODA
2023-07-12
Super komunikace a služba, ještě jednou moc DĚKUJI💓
Simona Čížková
Simona Čížková
2023-07-12
Laskavost, a ochota. Příjemná domluva. Děkuji za pomoc :-) Určitě se ještě ozvu 💙
Kristyna Sokolova
Kristyna Sokolova
2023-03-12
Paní Veroniku moc doporučuji, pracuje samostatně a je velmi ochotná. Oceňuji i její rady, upravovala nám i vzhled e-shopu a doporučila vlastní doporučení, které vycházeli z jejích zkušeností a my je neznali. A ukázali se jako velice vhodné. Doporučuji
Andrea Trojanová
Andrea Trojanová
2023-02-23
Rychlá komunikace, rychlé vyřešení problému. Mohu jen doporučit.
DELUB, s.r.o.
DELUB, s.r.o.
2023-01-29
Veľká spokojnosť. Srdečne ďakujem za ochotu a rýchlosť.
Petr Viliš
Petr Viliš
2022-10-30
👍
K eshopu je potřeba mnoho věcí, aby opravdu dobře fungoval. Veronika mi velmi efektivně pomohla s designem a všemi úpravami, popisky zboží, SEO, a jednodušším kódováním. Velmi oceňuji milý přístup, rychlost komunikace, vlastní iniciativu, znalost věci a efektivnost. 
Bc. Irena Mužíková
www.hvezdalega.cz
S paní Kastnerovou se nám vždy spolupracovalo velmi dobře, ocenili jsme detailně odvedenou práci a dodržování termínů, stejně jako samostatný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost. 
Ing. Iveta Skopová 
SPECTRUM CZ s.r.o.
- Rychlost a okamžitá pomoc. - Vše dobře vysvětlí, ceny jsou srozumitelné, platím za čas, který opravdu stráví nad mým úkolem. - Úprava textu, vzhledu, banneru i práce s cookies. 
Klára Kučerová
www.skolavycvikupsu.cz
Velmi rychlá a potřebná pomoc s e-shopem. Určitě doporučuji a určitě se těším i na další spolupráci.
Radek Klabačka
www.malvinka.cz
Veronika nám zcela bez nároku na honorář pomáhá vylepšovat a spravovat charitativní e-shop útulku Voříškov. I přesto, že je její práce dobrovolná vše řeší rychle a precizně. Snaží se vyjít vstříc a perfektně komunikuje. Můžeme za Voříškov jedině doporučit.
Anežka Jedličková
Voříškov
Úplná spokojnosť. Za jeden deň vybavených viacero požiadaviek s ktorými som si nevedel poradiť. Super rýchla komunikácia, určite sa obrátim s ďalšími požiadavkami aj nabudúce 🙂
Martin Latka
www.cingitime.sk
Služby společnosti Pevepa.cz, konkrétně Veroniky Kastnerové, jsem začala využívat v prosinci loňského roku, tedy poměrně krátce, ale jsem s jejich technickou podporou webových stránek naši mateřské školy velmi spokojena. Služba, kde mohu požádat o vše, co mě napadne a je mi ještě v ten samý den vyhověno, je něco, co si přeje každý, kdo využívá služeb externích společností. Veronika upravila na webových stránkách vše nefunkční, skvěle se v systému WordPress vyzná a já mám skvělý pocit, že se nemusím učit něco, co nechám ráda na profících a mohu se tak věnovat činnostem, kterým zase rozumím já. Společnost se zabývá podporou i v dalších oblastech a jsem si jistá, že naše spolupráce bude pokračovat a rozšíří se i do dalších oblastí. 
Andrea Vřešťálová
Mateřská škola FlowerGarten s.r.o.